Menu Zavřeno

Úroveň webinářů

 

Webináře z témat klinické patologie jsme zařadily do pěti kategorií (obecná klinická patologie, hematologie, biochemie, cytologie a miscellaneous) označených římskou číslicí podle úrovně (např. HEM I = hematologie začátečník). Pokud si nejste jistí, kterou kategorií začít, zde je návod:

 

I. začátečník – myslíme tím opravdu začátečníky! Úroveň těchto webinářů odpovídá rozsahem povinné výuce na Vetuni, forma je však uzpůsobena životu prvoliniové praxe. Tyto webináře jsou vhodné pro: studenty veterinární medicíny, veterinární sestry a všechny veterinární lékaře, kteří si přejou začít či opáčko „od píky“ (a to není nikdy na škodu, jelikož i ty nejzákladnější „pravdy“ se za posledních deset let změnily 🙂 )

 

II.  pokročilý – webináře volně navazující na začátečnícke témy (a informace ze začátečnických webinářů se zde již neopakují) nebo nenavazující, pokud téma nebylo pro začátečníky vhodné. Náročností tato úroveň odpovídá výuce našeho milovaného státnicového předmětu klinické patologie, který je již řadu let z curricula Vetuni vyjmut.

 

III. expert – jsou specializované webináře ve kterých se věnujeme většinou úzké problematice diagnostiky nebo monitoringu pacientů. Náročností odpovídá specializovaným přednáškám, které znáte z různých seminářů po České republice.